Бібліотека безкоштовних онлайн-знань |
всього зібрано:
327 матеріалів
Бібліотека безкоштовних онлайн-знань |
всього зібрано:
327 матеріалів
Є проект, який варто додати до КАФЕДРИ?
#залишайсявдома та розвивайся із КАФЕДРОЮ

Кафедра — це онлайн-платформа з безкоштовним доступом до курсів, проектів та інформації на період карантину.

Оскільки всі українці зараз перебувають на самоізоляції, єдине місце, де вони можуть провести час без маски і антисептика — Інтернет:) Дійсно, під час карантину всі перейшли в режим онлайн: новини, чати з друзями, веселі відео та меми.
Проте, як кажуть, не розвагами єдиними…

Українці почали все більше звертати увагу на курси, лекції, тренування… І що цікаво, одна частина людей активізувалась у пошуках корисного контенту, інша — у його створенні. Погляньте лише, скільки довкола бізнес-тренерів, авторів курсів та наставників. Саме тому я наважився створити КАФЕДРУ.

КАФЕДРА - це… ?
КАФЕДРА — це спосіб легко і зручно віднайти у величезному потоці необхідну інформацію. Це по суті онлайн бібліотека, до якої ми з моєю командою відібрали найкращі курси, семінари та онлайн-тренінги.

Що вчити на КАФЕДРІ?
Наразі в нашій онлайн бібліотеці 315 матеріалів. Для зручності ми його структурували за темами: освіта вдома, курси іноземних мов, фітнес та спорт вдома, конференції, підтримай український бізнес, хобі, мистецтво онлайн і т.д.. Проте це лише початок. З часом платформа буде поповнюватись новими курсами і тематичними напрямками.

Хто може вчитись на КАФЕДРІ?
Всі бажаючі! КАФЕДРА — це соціальний проект, розроблений для українців, які хочуть дізнаватись нове, вдосконалюватись і прокачувати себе — не зважаючи на вік та професію. В нашій онлайн бібліотеці можна знайти матеріали і для веб-дизайнерів, і для викладачів, і школярів, пенсіонерів, рекламщиків, підприємців, кінолюбителів, IT-спеціалістів, а ще є курс для тих, хто любить вино та навіть навчальний курс про COVID-19.

Як користуватись КАФЕДРОЮ?
Усі матеріали на платформі — безкоштовні. Щоб розпочати навчання, необхідно перейти до розділу "Напрямки", вибрати курс та пройти його у будь-який час.

Якщо ви — автор навчального курсу і маєте намір розмістити його на платформі КАФЕДРА, залишайте заявку в розділі "Додати курс". Наші спеціалісти зв'яжуться з вами у найближчий час.

Проводьте свій вільний час максимально корисно, розвивайтесь, вдосконалюйтесь, незважаючи ні на що.

Ну і звісно, #залишайсявдома та навчайтесь на КАФЕДРІ :)
Андрій Шатирко
Засновник та куратор проекту
Власник SHATYRKO AGENCY
Партнери проекту: